Originálne darčeky pre firmy môžu byť voňavé a ekologické

Dovoľte nám rozvoňať vašu firmu alebo nájsť zmysluplné darčeky. Jedna sviečka s venovaním alebo tristo gravírovaných kaziet? Prípadne rozkvitnutý obraz s logom? Firemné darčeky už nikdy nebudú ako predtým.

Mozog si vône spája so spomienkami, príbeh predáva a trendy pre firemné darčeky sú jasné. Z našej dielne vždy dostanete voňavé, prírodné, handmade, lokálne, zážitkové, recyklovateľné, ekologické a personalizovateľné firemné darčeky.

Stretneme sa. Dohodneme rozpočet, množstvá a termíny. Navrhneme brandovanie, pripravíme vzorky. A potom si vyhrnieme rukávy a s láskou všetko vyrobíme. Kvalita a termíny sú pre nás posvätné.

Ste v dobrej spoločnosti

Voňali v slovenskom pavilóne na prestížnej svetovej výstave Expo 2020 v Dubaji. Z exkluzívnej drevenej kazety si ich vybalila aj prezidentka SR Zuzana Čaputová. Botanicandle už venovali developerské, právnické, účtovné firmy, reklamné a eventové agentúry a ďalšie.

Ste v dobrej spoločnosti

Aká firma, taký darček

Podľa vašich želaní navrhneme a vyrobíme visačku s logom a želaním. Nadizajnujeme vám letáčik aj vlastnú potlač krabičky. Ekologické materiály v prírodnych farbách budú vždy trendy.

Aká firma, taký darček

Teambuilding pre všetky zmysly

Investovanie do tímu môže byť veľmi príjemné. Kurz výroby sviečok je skvelý formát teambuildingu. S kolegami si namiešate vôňe, odlejte vosk, vytvoríte umelecké diela zo živice a vyrobíte vlastné sviečky. Sviečkovicu zorganizujeme pre vás na mieru, v sviečkarskej dielni, v zasadačke alebo aj vo vinárni.

Teambuilding pre všetky zmysly

Rozvoniame klientov každého druhu

Toto o nás povedali

Andrej Gargulák, PR agentúra Pragmatig
Sviečky sú super, klientom sa tiež veľmi páčili. Ďakujem ešte raz za promptnú dodávku.

Andrej Gargulák, PR agentúra Pragmatig

Kristína Juráková, Generali Slovensko
Kolegovia dostanú takéto krásne sójové sviečky. Vrchnáčiky s lisovanými kvetmi zostanú ako dekorácia. A voňajú fajnovo!

Kristína Juráková, Generali Slovensko

Magdaléna Repáňová, Cashpilot
Sviečky Botanicandle s naším želaním boli najlepšie vianočné darčeky, aké sme kedy mali.

Magdaléna Repáňová, Cashpilot

Ildikó Kovalčíková, Hydropool Slovakia
Top darček pre záujemcov o top vírivky.

Ildikó Kovalčíková, Hydropool Slovakia

Z nekonečna možnosti vyberáme tie najviac osvedčené:
1. Logo na štítku pripevnenom na krabičke
2. Logo + želanie na papieriku pod viečkom (stredná sviečka)
3. Logo na sviečke ako etiketa
4. Priložený letáčik s logom a želaním
5. Nálepka na krabičke, na taške...
6. Vlastný dizajn krabičky
Každému záujemcovi radi vystavíme individuálnu ponuku. Samozrejmosťou je platba na faktúru a doručenie zadarmo. Navyše s úsmevom :-)
To je veľmi individuálne a záleží to od náročnosti personalizovania. Ceny za úpravy vieme vypočítať až podľa požiadaviek klienta.
Personalizáciu pre vás radi vymyslíme a navrhneme na kľúč. Zabezpečíme aj prípravu grafických návrhov, vizualizácií, vzoriek, tlač podkladov aj finalizáciu balenia a samotné doručenie adresátom.
Vonné sviečky sa tešia najväčšej obľube u žien vo veku 20 - 60 rokov z vyššej strednej triedy. Najčastejšie si ich kupujú ako darček pre seba alebo svojich blízkych. Ako univerzálny darček si však Botanicandle vyberajú aj muži. Vedia, že sviečkou nič nepokazia :)

Naše voňavé spolupráce

Čo vymyslíme spolu?

Pekné produkty, ľudia, fotografie