Pre firmy

Sviečky sú ideálny darček. Vytvoria príjemnú atmosféru, voňajú a sú krásne. Potešia klientov, partnerov, kolegov, či fanúšikov. Dajú sa krásne personalizovať. Jediné, čo nikdy nezmeníme, je prírodné zloženie a kvalita prevedenia.

Vyfarbite sa

Obrandované poháre a ozdobné viečka môžu pekne ladiť s vašimi korporátnymi farbami. K tomu pridajte kvetinové vzory v ozdobnom vrchnáčiku. Úplny bonus môže byť originálna vôňa. Takto, napríklad, navrhlo štúdio Takto.sk vianočné darčeky pre svojho klienta 1.Účtovníčka.

Vyfarbite sa

Aká firma, taký darček

Podľa vašich želaní navrhneme a vyrobíme visačku s logom a želaním. Nadizajnujeme vám letáčik aj vlastnú potlač krabičky. Ekologické materiály v prírodnych farbách budú vždy trendy. Developerská spoločnosť Corwin tak našla lokálny a ekologický produkt ako darček do súťaže EY Podnikateľ roka 2020.

Aká firma, taký darček

Povedia to za vás

Výberom darčekov z dielne Botanicandle poviete dôležité posolstvo. Podporujete remeselných výrobcov. Kupujete slovenské výrobky. A navyše, máte vkus! :) Agentúra Pragmatig šikovne spojila štýl svojej práce s našimi výrobnými postupmi a zásadami.

Povedia to za vás

Rozvoniame klientov každého druhu

Toto o nás povedali

Andrej Gargulák, PR agentúra Pragmatig
Sviečky sú super, klientom sa tiež veľmi páčili. Ďakujem ešte raz za promptnú dodávku.

Andrej Gargulák, PR agentúra Pragmatig

Kristína Juráková, Generali Slovensko
Kolegovia dostanú takéto krásne sójové sviečky. Vrchnáčiky s lisovanými kvetmi zostanú ako dekorácia. A voňajú fajnovo!

Kristína Juráková, Generali Slovensko

Magdaléna Repáňová, Cashpilot
Sviečky Botanicandle s naším želaním boli najlepšie vianočné darčeky, aké sme kedy mali.

Magdaléna Repáňová, Cashpilot

Ildikó Kovalčíková, Hydropool Slovakia
Top darček pre záujemcov o top vírivky.

Ildikó Kovalčíková, Hydropool Slovakia

Z nekonečna možnosti vyberáme tie najviac osvedčené:
1. Logo na štítku pripevnenom na krabičke
2. Logo + želanie na papieriku pod viečkom (stredná sviečka)
3. Logo na sviečke ako etiketa
4. Priložený letáčik s logom a želaním
5. Nálepka na krabičke, na taške...
6. Vlastný dizajn krabičky
Každému záujemcovi radi vystavíme individuálnu ponuku. Samozrejmosťou je platba na faktúru a doručenie zadarmo. Navyše s úsmevom :-)
To je veľmi individuálne a záleží to od náročnosti personalizovania. Ceny za úpravy vieme vypočítať až podľa požiadaviek klienta.
Personalizáciu pre vás radi vymyslíme a navrhneme na kľúč. Zabezpečíme aj prípravu grafických návrhov, vizualizácií, vzoriek, tlač podkladov aj finalizáciu balenia a samotné doručenie adresátom.
Vonné sviečky sa tešia najväčšej obľube u žien vo veku 20 - 60 rokov z vyššej strednej triedy. Najčastejšie si ich kupujú ako darček pre seba alebo svojich blízkych. Ako univerzálny darček si však Botanicandle vyberajú aj muži. Vedia, že sviečkou nič nepokazia :)

Naše voňavé spolupráce

Čo vymyslíme spolu?