Biela šalvia • vavrín • myrha

Svieža a záhadná, ale aj magicky jemná a nadčasová. Taká je naša nová sviečka v kombinácii biela šalvia, vavrín a myrha. Každá z týchto rastlín sa používa na efektívne vydymovanie domov, či iných priestorov. A my sme ich skombinovali do vône, ktorá si vás získa hneď na prvé ovoňanie. 

Vrchné tóny v tejto sviečke patria osviežujúcemu vavrínu, ktorý po chvíli prejde do sladko-horkastých tónov bielej šalvie, aby sa vzápätí jemne prepojili so zemitou myrhou. Na tvorbe tejto vône sme pracovali pekne dlhý čas a oplatilo sa to! Je to jedna z tých naj a dáme za ňu ruky, pardón nosy, do ohňa :-)

Horí až 9 hodín.

Celý popis
Cena
3,90 €
Dostupnosť:
Skladom
ks

Sviečka: Ručne robená, prírodná, vegánska, vonná sviečka zo sójového vosku. 

Zloženie: Obsahuje čistý sójový vosk, esenciálne a étericke oleje a bavlnený knôt. Neobsahuje žiadne umelé prísady. Horí dlhšie ako bežné parafínové sviečky. Je zdravšia a ekologickejšia.

Biela šalvia uľavuje od bolesti a pomáha pri hojení zápalov a kože. Je výborná pre podporu celkového zdravia a výživy pokožky. Má ukľudňujúce účinky. Olej z bielej šalvie vyčistí vzduch v miestnosti, napríklad aj od zápachu z fajčenia. 

Vavrín harmonizuje  psychiku a je vhodný aj ako antidepresívum. Pomáha prosti kašľu a čistí vzduch. Prekrvuje pokožku, býva aj súčasťou revitalizujúcich masážnych olejov.

Myrha zlepšuje funkciu dýchacieho systému, pomáha pri depresiách, úzkostných stavoch i nespavosti. Používa sa aj na liečbu bolesti kĺbov a prejavov reumy. Vďaka antioxidačným vlastnostiam sa veľa využíva aj v kozmetike. 

Množstvo vosku: Minimálne 30 gramov.

Dĺžka horenia: 8 - 9 hodín.

Balenie: Sklenený pohár s praktickým vrchnáčikom. 

Ako vám môžeme pomôcť?