Novinka

Bergamot • grep • citrón

Sviežosť, hravosť, ľahkosť a veselá nálada - nájdete ich v tejto sviečke. Spája v sebe jemné sexi vône citrusového bergamotu, grepu a citrónu. Je ideálna pre milovníkov leta, slnka a vody, ktorí pália sviečky celý rok a kľudne aj na pláži. 

Šťavnatá kombinácia esenciálnych olejov, ktorá vás nabije pozitívnou energiou. A dôležitý bonus: Túto sviečku nevyhľadáva 9 z 10 komárov :)

Bergamot, grepfurit a citrón májú bohaté citrusové až sladkasté vône s mierne korenistým podtónom.

Horí až 40 hodín.

 

Celý popis
Cena
21,90 €s DPH
ks
Kód tovaru:
S 07

Sviečka: Ručne robená, prírodná, vegánska, vonná sviečka zo sójového vosku. 

Balenie: Sklenený pohár s okrasným vrchnáčikom. Prírodný dizajn tvoria lisované kvety a rastlinky zaliate do živice. Každý vrchnáčik je originál. Vrchnáčik na fotografii je ilustračný.    

Zloženie: Obsahuje čistý sójový vosk, esenciálne a étericke oleje a bavlnený knôt. Neobsahuje žiadne umelé prísady. Horí dlhšie ako bežné parafínové sviečky. Je zdravšia a ekologickejšia.

Bergamot má bohatú citrusovo-sladkú vôňu s mierne korenistým podtónom, ktorá nabíja pozitívnou energiou. Veľmi často je používaný na podporu trávenia, zlepšenie nálady a zmiernenie stresu.

Grepfurit to je osviežujúca vôňa, pôsobí antidepresívne, stimulujúco a osviežujúco. Používa sa na dezinfekciu a osvieženie vzduchu. 

Citrón pôsobí antisepticky, insekticídne, dezodoračne, protizápalovo.

Množstvo vosku: Minimálne 140 gramov.

Dĺžka horenia: Až 40 hodín.

Ako vám môžeme pomôcť?