Vymeníme vyhorenú za novú

Mali ste ju radi, svietila, voňala, priniesla pohodu... Ale potom vyhorela a je čas sa s ňou rozlúčiť. Alebo ani nie? Keď dohorí sviečka Botanicandle, radi vám ju vymeníme za novú. Máte niekoľko možností a je len na Vás, pre ktorú sa rozhodnete. 

  • Pohárik s viečkom môžete ďalej používať ako dózičku na rôzne drobnosti. Môžu to byť napríklad šperky, kozmetika alebo čokoľvek iné. Tajný tip - my v Botanicandle v nich mávame gumenných medvedíkov :-)

  • Recyklácia prázdneho pohárika. Pošlite alebo doručte prázdny pohárik a vyberte si akúkoľvek sviečku rovnakej veľkosti z našej ponuky. Pohárik nemusíte čistiť, radi to urobíme za Vás. Vybrať si môžete akúkoľvek vôňu. Na výmenu dostanete novú sviečku a ešte k tomu lacnejšie.

  • Pohárik musí byť nepoškodený.


Ceny za novú sviečku pri vrátení vyhorenej sviečky:

            Malá sviečka: 6,90 €

            Stredná sviečka: 13,90 €

            Veľká sviečka: 20,90 €


Recyklačný program zavádzame aj u predajcov

Recyklačný program máme dohodnutý aj s viacerými partnermi a kamarátmi v obchodoch, kde sa predávajú naše sviečky. Prinesiete im vyhorený pohárik zo sviečky, zaplatíte cenu za recykláciu a odnesiete si novú sviečku. Úprimne - zatiaľ to nefunguje v každej predajni, kde nájdete naše sviečky, ale veríme, že týchto miest bude pribúdať. Ak zatiaľ nemáte túto možnosť v predajni, kde ste kúpili sviečku, použitý pohárik nám pokojne pošlite a vyberte si, akú sviečku Vám môžeme poslať.


Podporíme mestské včely

S každou zrecyklovanou sviečkou navyše spolu podporíme veľmi užitočný projekt. O zisk sa podelíme so včelami. Z nášho recyklačného programu podporujeme mestské včelárenie v Bratislave. Prečo? Lebo máme radi včely a ony majú rady mesto. Navyše v ňom dávajú zmysel. Trend mestského včelárenia je rozbehnutý v iných krajinách a budeme radi, keď mu pomôžeme aj na Slovensku. Chcete vedieť o našom recyklačnom programe a podpore mestského včelárenia viac? Píšte nám, volajte nám, potešíme sa akémukoľvek kontaktu s Vami.

A ešte niečo - ak máte vhodný priestor na mestské včelárenie a chceli by ste sa oň podeliť so včelami, ozvite sa nám. Úplne postačí menší pozemok v meste, prípadne strecha. Dáme hlavy dokopy a vymyslíme, ako by sme spoločne mohli pomôcť mestským včelám tak, aby to bolo férové voči nim, voči Vám, voči nám a aj voči prírode. A navyše, budete mať svoj vlastný med. A to sa oplatí, nie? :-)