tuja • grep • citrón

Nová kombinácia plná sviežosti. Tuja vás prekvapí svojou rafinovanou drevitou, ihličnatou vôňou. Je príjemne osviežujúca ale zároveň relaxačná. Hneď za ňou prichádzajú hravé tóny citrusov. Áno, je to šťavnatý grep a citrón. Znova a znova sa do nej budete chcieť zahryznúť.

Ručne robená vonná sviečka zo sójového vosku. Obsahuje čistý sójový vosk, esenciálne a étericke oleje a bavlnený knôt. Neobsahuje žiadne umelé prísady. Horí dlhšie ako bežné parafínové sviečky. Je zdravšia a ekologickejšia.


Tuja - olej z tuje má zemitú, drevitú, ale aj jemnú a sviežu vôňu. Je vhodný na relaxáciu a meditáciu. Jeho účinky sú skôr upokojujúce. Tuja sa využívala na liečbu kašľa, žalúdočných problémov, reumatizmu, starostlivosť o vlasy a pleť. Vôňa tuje odpudzuje komáre, kliešte, blchy, ale aj mravce a mory.

Grep - silica z grepu je antidepresívna, stimulujúca a osviežujúca. Používa sa na dezinfekciu a osvieženie vzduchu. Reguluje a stimuluje lymfatický systém. 

Citrón - Silica z citrónu je antiseptická, insekticídna, dezodoračná, protizápalová a močopudná. Pôsobí pri infekciách, astme, kašli, akné, lupinách, vysokom tlaku, celulitíde, abscesoch, kŕčových žilách a na mastnú pleť. 

Cena
19 €
Dostupnosť:
Skladom
ks

Váha: Minimálne 140 gramov

Čas horenia: približne 40 hodín

Každé viečko je originálom, robíme ho ručne a s láskou z lisovaných rastliniek a kvetov. Preto sa môže líšiť viečko, ktoré dostanete od toho, ktoré vidíte na obrázku. Máte náš sľub, že sa Vám vždy budeme snažiť poslať to najkrajšie, ktoré máme na sklade.

Ako vám môžeme pomôcť? 

Informácie o ochrane osobných údajov.