Obľúbené Workshop

Kurz výroby sviečok - Sviečkovica 23. 11. 2023

Zaujíma vás výroba vlastnej sviečky? Vitajte na voňavom a kreatívnom workshope. Sviečkovica je zážitkový kurz, kde odhalíte tajomstvá ako spraviť vlastnú vôňu a ako kombinovať esenciálne oleje. Objavíte, ako vybrať správny knôt a pohár pre výrobu sviečok. Zistíte aj aké príjemné je pracovať so sójovým voskom a odlievať vlastné sviečky. 

Vytvoríte si vlastné umelecké diela z lisovaných kvetov a rastliniek. Uchváti vás práca so živicou a aranžovanie okrasných vrchnáčikov? Naučíte sa tu všetko dôležité o prírodných vonných sviečkach a rovno si ich aj vyrobíte. Na pamiatku si odnesiete vlastnoručne vyrobené, originálne voňavé darčeky.

Celý popis
Cena
59,90 €s DPH
ks
  • Dátum: 23. november 2023 (štvrtok)
  • Čas: 18:30 - 21:00
  • Max. počet účastníkov: 10
  • Počet lektorov: 2
  • Miesto: Dielňa Botanicandle v Domové role 70/A, Bratislava - po kliknutí sa zobrazí mapa.
  • Cena za osobu: 59,90€
  • Cena zahŕňa: prácu lektorov, použitý materiál, vyrobené sviečky a malé očerstvenie

Akcia, ktorá vám zavonia

Čo cítite, keď zavriete oči? Zistíme, či vám Geránium pripomenie detstvo a ako vonia poctivý levanduľový olej zo Slovenska. Vyberiete si vôňu do vašej vlastnej sviečky. Dobre spraviť sviečku je malá alchýmia. Ukážeme si knôty a poháre a naučíme sa ich kombinovať. Sójový vosk je neporovnateľne lepší ako parafín. Horí dlhšie a čistejšie. Spolu ho roztopíme a nalejeme do pohárov. 

V herbároch vás čakajú listované skvosty. Celý rok zbierame krásne kvety a rastlinky, ktoré teraz skrášlia vašu sviečku. Budeme ich aranžovať do vrchnáčikov a naučíme vás pracovať so živicou. Táto časť je prudko kreatívna. Sviečky čaká po vytuhnutí finalizácia. Vyčistíme ich, zastrihneme knôt a nalepíme etikety.

Kurzy sú vhodné aj pre začiatočníkov bez skúseností s výrobou sviečok. Môžu sa ich zúčastniť aj deti, ideálne v sprievode rodičov.


Pre koho je kurz výroby sviečok určený?

Milujete sviečky a chcete si spraviť radosť. Chcete vyrábať vlastné sviečky a hľadáte informácie ako začať. Hľadáte novú aktivitu, pri ktorej môžete zabudnúť na povinnosti a vypnúť hlavu. Hľadáte ideálny darček pre vašu kamarátku, mamu alebo pre seba :) Kurzy sú vhodné aj pre úplnych začiatočníkov bez skúseností s výrobou sviečok. Môžu sa ich zúčastniť aj deti, ideálne v sprievode rodičov. Najmladší účastník mal sedem rokov a veľmi si to užíval. 


Vyrobte si originálny darček

Vytvorili ste darček, ktorý horí, svieti, vonia a robí radosť. Wow! Váš ozdobný vrchnáčik bude potrebovať ešte približne týždeň, kým vytvrdne živica. Hotovú strednú sviečku si môžete vyzdvihnúť o týždeň alebo vám ju doručíme. Malú sviečku si odnesiete so sebou. Navyše od nás dostanete ako pozornosť zľavu na všetky výrobky Botanicandle.


Hľadáte ďalšie info? 

Pozrite aj udalosť na našom Facebooku. Napíšte nám a my radi zodpovieme všetky vaše otázky. Tešíme sa na Vás.

Ako vám môžeme pomôcť?