Kurz výroby sviečok

Vymeňte kanceláriu a starosti za tvorivú a voňavú dielňu s voskom, esenciálnymi olejmi a lisovanými kvetmi. Vitajte, toto je voňavý a tvorivý kurz Sviečkovica. Je to kurz výroby prírodných vonných sviečok a ozdobných vrchnáčikov z lisovaných rastlín a živice.

Naučíte sa tu všetko podstatné o výrobe sviečok. Esenciálne oleje si namiešate do vlastnej vône, roztopíte sójový vosk a odlejete svoju vlastnú sviečku. Z lisovaných kvetov a rastliniek vytvoríte umelecké diela - ozdobné vrchnáčiky za pomoci šperkárskej živice. Pozývame vás na zážitkový kurz výroby sviečok. 

Na workshope zistíte veľa o vôňach, olejoch, vosku, sviečkach, šperkárskej živici, lisovaných kvetoch...

  • Potom si vyhrniete rukávy a:

    • namiešate si originálnu vôňu z esenciálnych olejov

    • roztopíte sójový vosk a odlejete si vlastné prírodné sviečky

    • v herbároch si vyberiete  lisované kvety a rastlinky

    • za pomoci živice vytvoríte ozdobné vrchnáčiky na vaše sviečky

Na pamiatku si odnesiete výnimočné darčeky. Vlastnoručne vyrobené sviečky, ktoré vám budú robiť ešte dlho radosť a zútulnia váš domov. Prečítajte si aj tento blog a dozviete sa ako vyzerajú kurzy výroby sviečok - Sviečkovica. 

Kurzy organizujeme v našej voňavej dielni alebo v priestoroch klientov či vo vhodných podnikoch. Bývajú spravidla každé tri týždne, vždy vo štvrtok od 18:00. Termíny kurzu výroby sviečok si môžete vybrať a rezervovať v zoname nižšie. Kurz je ideálny pre 10 - 15 ľudí. Vedú ho dvaja lektori a trvá 2,5 - 3 hodiny.

Kurz výroby sviečok
ObľúbenéWorkshop
59,90 €s DPH
ObľúbenéWorkshop
59,90 €s DPH

Čože vás čaká? Nasajte atmosféru z výcvakov

Ste skupina, partia, kolegovia?

Ak je vás viac a chcete prísť inokedy, nebude to problém. Kurz pre vás radi zorganizujeme na mieru Sviečkovica je unikátny formát pre firemný teambuilding. Ozvite sa a niečo vymyslíme :) Dohodneme sa na: sviecky@botanicandle.sk