Kde sa stretneme toto leto?

Je to najlepší spôsob ako sa zoznámiť, ovoňať a vyskúšať. Nielen s prírodnými sviečkami Botanicandle ale aj s ľuďmi. A hoci nečucháme každého na ulici, osobné stretnutia milujeme. Od miestnych trhov v Skalici, hudobného festivalu v Hontianskych Nemcoch až po Urban Market v Bratislave. Snažíme sa využiť každú príležitosť ako sa k vám priblížiť. 


Kde budeme najbližie? 

Pozrite si zoznam akcií tohto leta, ktoré máme v kalendári. Budeme ho postupne aktualizovať a pred konaním podujatia avizovať v storkách na Instagrame Botanicandle

Júl

August

September

  • Salamandrové dni, 9. - 11. 9., Banská Štiavnica (nepotvrdené)
  • Považskobystrický jarmok, 19. 9. 2021, Považská Bystrica (nepotvrdené)


Lebo zážitky 

Sme dve vďačné bytosti a že má naša práca zmysel, vieme iba vďaka vám. Baví nás úprimna radosť a úsmev na tvári. Radi zisťujeme najmilšie a najdivnejšie asociácie s vôňami. Zdieľame s vami príbehy a vytvárame nové.

A ešte zážitky. Trhy sú vždy na nových miestach, ktoré vďaka nim spoznávame. Napríklad v Banskej Štiavnici. To je čarokrásne mesto samo o sebe. Skúste prespať v stane, kúsok od tajchov na okraji lesa. Majú tam veľmi autentické kultúrno - turistické centrum Hájovňa. Možno vychytáte world music koncert ako vyšitý od Kráter kartel, ako sa to podarilo nám. Stretnete priateľov, spoznáte nových, vytancujete sa o dušu a vôbec sa nebudete hnevať na prebdenú noc. Čistá radosť :)

Stretnime sa už konečne aj s vami. A poďme si spolu opäť uťahovať zo všetkého, zo sveta a hlavne sami zo seba :) A poznáte akciu, kde by sme nemali chýbať? Napíšte nám, prosím.

Cookies
Tento e-shop a partneri potrebujú Váš súhlas na využitie jednotlivých dát, aby Vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“.